Stacja Shell Boczów

Doskonała lokalizacja przy trasie A2 Poznań – Świecko (20 km od przejścia granicznego) sprawia, że stacja w Boczowie jest miejscem chętnie wybieranym przez wielu zawodowych, jak i prywatnych kierowców. Na terenie znajduje się komfortowy parking z bogatym zapleczem punktów obsługi kierowców.

x

  • A: Boczów ul. Zakładowa 6, 66-235 Torzym, Polska

Najlepsza stacja Partnerska 2014

Kierownik stacji

Rafał Dubacki

Kontakt do stacji

Partnerska Stacja Paliw Shell 8537

Boczów, Ul. Zakładowa 6, 66-235 Torzym

SŁUPEK DROGOWY: 24

Tel. stacja: 68 411 48 43
Fax stacja: 68 411 48 44

e-mail: shellboczow@port2000.pl

Shell Boczów

Stacja pod szyldem marki Shell. Żółta muszla będąca jej symbolem od wielu lat utożsamiana jest z gwarancją jakości oraz wysokim poziomem obsługi. Grupa Port 2000 sprawia, że jest to miejsce przyjazne nie tylko kierowcom, ale również ich bliskim. W Boczowie podróżni mogą zrelaksować się korzystając z takich udogodnień, jak bar czy motel, a także przygotować samochód do pokonywania kolejnych kilometrów. Położona niedaleko przejścia granicznego stacja jest punktem atrakcyjnym także dla zawodowych kierowców potrzebujących chwili odpoczynku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Klientom stacja monitorowana jest przez 24h.

Obsługiwane karty

Shell Boczów

Paliwowe kart płatnicze

Shell Boczów

Pozwól nam o siebie zadbać

Na co możesz u nas liczyć

Tankuj i zarabiaj

Korzyści zawsze do pełna!

Kamery online

Podgląd stacjiNa żywo

opinie naszych gości

Księga gości

Twój pokój zaraz będzie gotowy…

Masz jakieś pytania ?

Jeżeli nie wiesz jak do nas trafić lub chciałbyś zadać nam jakiekolwiek inne pytanie (najlepiej dotyczące naszych usług ? ) to po prostu zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu.

24/7 Pomoc