Mini ZOO - Port 2000 w Mostkach

Przemierzasz drogi zachodniej Polski? Jedziesz właśnie w stronę Niemiec przez Słubice lub Świecko? A może planujesz wypad do Łagowa Lubuskiego? W takim razie na swojej trasie musisz zaznaczyć jeszcze jeden punkt. Zwłaszcza, gdy podróżujesz z całą rodziną.

Przerwa od jazdy blisko natury

Port2000 to doskonały sposób na to, by udowodnić, że motoryzacja może sąsiadować z naturą. Pomiędzy dwoma stacjami – Orlen oraz Circle K – położonymi w Mostkach udało się wybudować ogród, który stał się domem dla wielu gatunków zwierząt.
Malownicze położenie Mini Zoo – pomiędzy popularnymi jeziorami Niesłysz oraz Łagowskim – sprawia, że chętnie odwiedzają nas całe rodziny.

Zabawa

Nauka

Rodzina

Relax

Historia naszego mini zoo zaczęła się od … podłożenia świnki. Jednak nie tej przysłowiowej, a prawdziwej. Zwierzę zaaklimatyzowało się i po pewnym czasie zaczęły do niego dołączać kolejne.

Dziś nasze Mini ZOO zamieszkują

Godziny otwarcia i wstęp - MIni ZOO Mostki

Wstęp do naszego Mini ZOO jest całkowicie darmowy, a godziny otwarcia elastyczne. Przyjdź, jak Ci wygodnie i ciesz się naturą 😉

Jednak, żeby w pełni poczuć magię tego miejsca zachęcamy do odwiedzenia nas zwłaszcza w słoneczne dni od wiosny do jesieni. Wówczas poza obserwacją zwierząt można odpocząć też w licznym, zielonych pawilonach, wybrać się do parku dinozaurów, na plac zabaw albo spędzić trochę czasu przy fontannie.

Stacje partnerskie

Nasze stacje

Masz jakieś pytania?

Jeżeli nie wiesz jak do nas trafić lub chciałbyś zadać nam jakiekolwiek inne pytanie (najlepiej dotyczące naszych usług ? ) to po prostu zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu.

24/7 Pomoc