Stacja Circle K Mostki

To część kompleksu znajdującego się w samym centrum Grupy Port2000. Circle K w Mostach to stacja, na której znajdziesz wszystko czego potrzeba w trasie. Chwilę przerwy w komfortowych warunkach znajdą tu zarówno zawodowi kierowcy, jak i rodziny z dziećmi. Atrakcję tego miejsca stanowią nie tylko liczne punkty usługowe, ale również wciąż rozbudowywane mini zoo. Na terenie znajduje się również jeden z największych w Polsce parking dla TIR-ów.

x

  • A: DK92, 66-218 Mostki

Rodzinna firma 2012
według Newsweeka

Kierownik stacji

Artur Strużyński

Kontakt do stacji

Partnerska STACJA PALIW Circle K 35104

MOSTKI przy trasie A2, 66-218 Lubrza

SŁUPEK DROGOWY : 55,7

Tel stacja: 68 411 47 97
Fax stacja: 68 411 47 98

e-mail: statoilmostki@port2000.pl

Circle K Mostki

Na stacji Statoil jest wszystko, co potrzeba podróżującym. Kierowcy wiedzą o tym nie tylko z reklamy telewizyjnej, ale również własnego doświadczenia. Punkt w Mostkach jest częścią kompleksu znajdującego się w samym centrum Grupy Port2000. W miejscu tym odpocząć mogą zarówno zawodowi kierowcy, jak i rodziny z dziećmi. Atrakcję tego miejsca stanowią nie tylko liczne punkty usługowe, ale również wciąż rozbudowywane mini zoo. Na terenie znajduje się jeden z największych w Polsce parking dla TIR-ów.

Obsługiwane karty

Circle K Mostki

Paliwowe kart płatnicze

Circle K Mostki

Pozwól nam o siebie zadbać

Na co możesz u nas liczyć

Tankuj i zarabiaj

Korzyści zawsze do pełna!

Kamery online

Podgląd stacjiNa żywo

opinie naszych gości

Księga gości

Twój pokój zaraz będzie gotowy…

Masz jakieś pytania ?

Jeżeli nie wiesz jak do nas trafić lub chciałbyś zadać nam jakiekolwiek inne pytanie (najlepiej dotyczące naszych usług ? ) to po prostu zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu.

24/7 Pomoc