Stacja Shell Jeziorki

Czy można odpocząć na stacji benzynowej? Tak. Zwłaszcza, gdy położona ona jest w tak malowniczej okolicy. Shell Jeziorki znajduje się przy trasie krajowej 22 Chojnowo- Szczecin – Kołbaskowo. Na stacji rozmieszczono punkty obsługi kierowców, które pozwalają przygotować się do dalszej drogi.

x

  • A: Jeziorki, 89-641 Nowa Cerkiew, Polska

Rodzinna firma 2012
według Newsweeka

Kierownik stacji

Tomasz Parchimowicz

Kontakt do stacji

Partnerska STACJA PALIW SHELL 8242
Jeziorki 33 , 89-620 Chojnice

SŁUPEK DROGOWY : 257

Tel. stacja: 52 395 15 66
Fax stacja: 52 395 03 77
e-mail: shelljeziorki@port2000.pl

Shell Jeziorki

Jeżeli przerwa w podróży to dla ciebie coś więcej niż wyłącznie czas poświęcony na zatankowanie samochodu, to znaczy że powinieneś zatrzymać się właśnie u nas. Nasza stacja Shell położona jest bowiem w malowniczej miejscowości Jeziorki. Niezwykłe krajobrazy, sąsiedztwo lasów i jezior sprawiają, że odpoczynek nabiera tu zupełnie innego wymiaru. Kompleks wyposażony jest również w punkty usługowe, które pozwolą przygotować zarówno samochód, jak i kierowcę do dalszej podróży, a wszystko to zachowując najwyższy poziom obsługi Klienta, co zostało poświadczone nagrodami. Na terenie obiegu znajduje się jeden z największych parkingów przy trasie krajowej 22.

Obsługiwane karty

Shell Jeziorki

Paliwowe kart płatnicze

Shell Jeziorki

Pozwól nam o siebie zadbać

Na co możesz u nas liczyć

Tankuj i zarabiaj

Korzyści zawsze do pełna!

Kamery online

Podgląd stacjiNa żywo

opinie naszych gości

Księga gości

Twój pokój zaraz będzie gotowy…

Masz jakieś pytania ?

Jeżeli nie wiesz jak do nas trafić lub chciałbyś zadać nam jakiekolwiek inne pytanie (najlepiej dotyczące naszych usług ? ) to po prostu zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu.

24/7 Pomoc